Cennik
  Wymienniki Ciepła - Akcesoria

IZOLACJE DO WYMIENNIKÓW CIEPŁA JAD

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
PFI JAD X(K) 2.11.08.682101-0005240
PFI JAD X(K) 2.112101-0004240
PFI JAD (K) 3.182101-0021250
PFI JAD X(K) 3.18.08.752101-0007250
PFI JAD X(K) 3.182101-0006250
PFI JAD (K) 5.362101-0022260
PFI JAD X(K) 5.38.08.712101-0009260
PFI JAD X(K) 5.382101-0008260
PFI JAD (K) 6.502101-0024300
PFI JAD (K) 6.502101-0024300
PFI JAD X(K) 6.50.08.722101-0012300
PFI JAD X(K) 6.502101-0011300
PFI JAD X(K) 6.502101-0011300
PFI JAD X(K) 9.88.08.652101-0015330
PFI JAD X(K) 9.88.08.852101-0016330
PFI JAD X(K) 9.882101-0014330
PFI JAD X(K) 9.882101-0014330
PFI JAD X(K) 12.114.08.502101-0018550
PFI JAD X(K) 12.114.08.602101-0019550
PFI JAD X(K) 12.114.08.752101-0020550
PFI JAD X(K) 12.1142101-0017550
PFI JAD X(K) 12.1142101-0017550
PFI S0 X(K)2101-0010250
PFI S1 (K)2101-0025250
PFI S1 X(K)2101-0013250

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
AMWI JAD X(K) 2.11.08.682101-00761120
AMWI JAD X(K) 2.112101-00771120
AMWI JAD (K) 3.182101-00781155
AMWI JAD X(K) 3.18.08.752101-00791225
AMWI JAD X(K) 3.182101-00801225
AMWI JAD (K) 5.362101-00811225
AMWI JAD X(K) 5.38.08.712101-00821225
AMWI JAD X(K) 5.382101-00831225
AMWI JAD (K) 6.502101-00841330
AMWI JAD (K) 6.502101-00841330
AMWI JAD X(K) 6.50.08.722101-00851330
AMWI JAD X(K) 6.502101-00861330
AMWI JAD X(K) 6.502101-00861330
AMWI JAD X(K) 9.88.08.652101-00871400
AMWI JAD X(K) 9.88.08.852101-00881400
AMWI JAD X(K) 9.882101-00891400
AMWI JAD X(K) 9.882101-00891400
AMWI JAD X(K) 12.114.08.502101-00901470
AMWI JAD X(K) 12.114.08.602101-00911470
AMWI JAD X(K) 12.114.08.752101-00921470
AMWI JAD X(K) 12.1142101-00931470
AMWI JAD X(K) 12.1142101-00931470
AMWI S0 X(K)2101-00951225
AMWI S1 (K)2101-00961225
AMWI S1 X(K)2101-00971225

OznacznieOpis
PFI pianka poliuretanowa 135°C
AMWIwełna mineralna pokryta aluminium 250°C
EFIetylenowa pianka izolacyjna pokryta poliestrem


IZOLACJE DO PŁYTOWYCH LUTOWANYCH WYMIENNIKÓW CIEPŁA L-line i LUNA

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
APFI LA12-10-202102-0699350
APFI LA12-21-402102-0700350
APFI LA12-41-602102-0701350
   
APFI LA14-10-202102-0042350
APFI LA14-21-402102-0043350
APFI LA14-41-602102-0044350
   
APFI LA22-10-202102-0046370
APFI LA22-21-402102-0047370
APFI LA22-41-602102-0048370
   
APFI LA34-10-202102-0387390
APFI LA34-21-402102-0388390
APFI LA34-41-602102-0389390
   
APFI LH40-10-202102-0782400
APFI LH40-21-402102-0783400
APFI LH40-41-602102-0784400
   
APFI LM110-10-202102-0772540
APFI LM110-21-402102-0773590
APFI LM110-41-602102-0774640
APFI LM110-61-802102-0775690
APFI LM110-81-1002102-0776740
APFI LM110-101-1202102-0777790
APFI LM110-121-1402102-0778840
APFI LM110-141-1602102-0779890
APFI LM110-161-1802102-0780940
APFI LM110-181-2002102-0781990

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
APFI LB31-10-202102-0050360
APFI LB31-21-402102-0051380
APFI LB31-41-602102-0052400
APFI LB31-61-802102-0053420
APFI LB31-81-1002102-0054440
APFI LB31-101-1202102-0055460
APFI LB31-121-1402102-0056480
APFI LB31-141-1502102-0057500
   
APFI LB47-10-202102-0058420
APFI LB47-21-402102-0059450
APFI LB47-41-602102-0060480
APFI LB47-61-802102-0061510
APFI LB47-81-1002102-0062540
APFI LB47-101-1202102-0063570
APFI LB47-121-1402102-0064600
APFI LB47-141-1502102-0065630
   
APFI LB60-10-202102-0066520
APFI LB60-21-402102-0067560
APFI LB60-41-602102-0068600
APFI LB60-61-802102-0069640
APFI LB60-81-1002102-0070680
APFI LB60-101-1202102-0071720
APFI LB60-121-1402102-0072760
APFI LB60-141-1502102-0073800

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
APFI LC110-10-202102-0074540
APFI LC110-21-402102-0075590
APFI LC110-41-602102-0076640
APFI LC110-61-802102-0077690
APFI LC110-81-1002102-0078740
APFI LC110-101-1202102-0079790
APFI LC110-121-1402102-0080840
APFI LC110-141-1602102-0081890
APFI LC110-161-1802102-0082940
APFI LC110-181-2002102-0463990
   
APFI LC170-10-202102-0338840
APFI LC170-21-402102-0339900
APFI LC170-41-602102-0340960
APFI LC170-61-802102-03411020
APFI LC170-81-1002102-03421080
APFI LC170-101-1202102-03431140
APFI LC170-121-1402102-03441200
APFI LC170-141-1602102-03451260
APFI LC170-161-1802102-03461320
APFI LC170-181-2002102-04641380
   
APFI LJ30-10-202102-0864360
APFI LJ30-21-402102-0865360
APFI LJ30-41-602102-0866360
   
APFI LD235-202102-08371000
APFI LD235-302102-08381040
APFI LD235-402102-08391080
APFI LD235-502102-08401120
APFI LD235-602102-08411160
APFI LD235-702102-08421200
APFI LD235-802102-08431240
APFI LD235-902102-08441280
APFI LD235-1002102-08451320
APFI LD235-1102102-08461360
APFI LD235-1202102-08471400
APFI LD235-1302102-08481440
APFI LD235-1402102-08491480
APFI LD235-1502102-08501520
APFI LD235-1602102-08511560
APFI LD235-1702102-08521600
APFI LD235-1802102-08531640
APFI LD235-1902102-08541680
APFI LD235-2002102-08551720
APFI LD235-2102102-08561760
APFI LD235-2202102-08571800
APFI LD235-2302102-08581840
APFI LD235-2402102-08591880
APFI LD235-2502102-08601920
APFI LD235-2602102-08611960
APFI LD235-2702102-08622000
APFI LD235-2802102-08632040
   
APFI LE400-402102-07991680
APFI LE400-502102-08001770
APFI LE400-602102-08011850
APFI LE400-702102-08021940
APFI LE400-802102-08032020
APFI LE400-902102-08042100
APFI LE400-1002102-08052190
APFI LE400-1102102-08062270
APFI LE400-1202102-08072360
APFI LE400-1302102-08082440
APFI LE400-1402102-08092520
APFI LE400-1502102-08102610
APFI LE400-1602102-08112690
APFI LE400-1702102-08122780
APFI LE400-1802102-08132860
APFI LE400-1902102-08142940
APFI LE400-2002102-08153030
APFI LE400-2102102-08163110
APFI LE400-2202102-08173200
APFI LE400-2302102-08183280
APFI LE400-2402102-08193360
APFI LE400-2502102-08203450
APFI LE400-2602102-08213530
APFI LE400-2702102-08223620
APFI LE400-2802102-08233700
APFI LE400-2902102-08243780
APFI LE400-3002102-08253870
APFI LE400-3102102-08263950
APFI LE400-3202102-08274040
APFI LE400-3302102-08284120
APFI LE400-3402102-08294200
APFI LE400-3502102-08304290
APFI LE400-3602102-08314370
APFI LE400-3702102-08324460
APFI LE400-3802102-08334540
APFI LE400-3902102-08344620
APFI LE400-4002102-08354710

OznacznieOpis
APFIpianka poliuretanowa pokryta aluminium 135°C


IZOLACJE DO PŁYTOWYCH LUTOWANYCH WYMIENNIKÓW CIEPŁA R-line

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
RNI RA12/RHA122106-0075220
RNI RA14/RHA142106-0003220
RNI RA22/RHA222106-0006240
RNI RA34/RHA342106-0009280
RNI RB31/RHB312106-0014310
RNI RB47/RHB472106-0019350
RNI RB60/RHB602106-0024390
RNI RC110/RHC1102106-0034530
RNI RC170/RHC1702106-0044670
RNI RD235/RHD2352106-0058990

OznacznieOpis
RNIizolacja zimnochronna do wymienników płytowych typu R z kauczuku nitrylowego

USZCZELKI DO WYMIENNIKÓW CIEPŁA P-Line

uszczelki SILICONE
TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
GST P-080-1P.S2701-0001240
GST P-100-1P.S2701-0002280
GST P-125-1P.S2701-0003280
GST P-125-2P.S2701-0004280
GST P-150-1P.S2701-0005320
GST P-150-2P.S2701-0006320
GST P-200-1P.S2701-0007360
GST P-200-2P.S2701-0008360
GST P-200-4P.S2701-0009360
GST P-250-1P.S2701-0010400
GST P-250-2P.S2701-0011400
GST P-250-4P.S2701-0012400

uszczelki VITON
TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
GST P-080-1P.F2701-0013840
GST P-100-1P.F2701-00141160
GST P-125-1P.F2701-00151440
GST P-125-2P.F2701-00161440
GST P-150-1P.F2701-00171840
GST P-150-2P.F2701-00181840
GST P-200-1P.F2701-00192640
GST P-200-2P.F2701-00202640
GST P-200-4P.F2701-00212640
GST P-250-1P.F2701-00224360
GST P-250-2P.F2701-00234360
GST P-250-4P.F2701-00244360

komplet 2 uszczelek oraz 2 o-ringów


PODPORY DO WYMIENNIKÓW

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
MNT JAD (K) 3.18 EE2202-0002420
MNT JAD (K) 5.36 EE2202-0005510
MNT JAD (K) 6.50 EE2202-0008520
MNT JAD X(K) 2.11 FF2201-0002495
MNT JAD X(K) 2.11 MF2201-0077495
MNT JAD X(K) 2.11 BF2201-0083495
MNT JAD X(K) 3.18 FF2201-0005505
MNT JAD X(K) 3.18 MF2201-0080505
MNT JAD X(K) 3.18 BF2201-0086505
MNT JAD X(K) 5.38 FF2201-0014510
MNT JAD X(K) 5.38 MF2201-0011510
MNT JAD X(K) 5.38 BF2201-0089510
MNT JAD X(K) 6.50 FF2201-0020520
MNT JAD X(K) 6.50 MF2201-0017520
MNT JAD X(K) 6.50 BF2201-0092520
MNT JAD X(K) 9.88 FF2201-0035540
MNT JAD X(K) 9.88 MF2201-0032540
MNT JAD X(K) 9.88 BF2201-0095540
MNT JAD X(K) 12.114 FF2201-0050580
MNT JAD X(K) 12.114 MF2201-0056580
MNT JAD X(K) 12.114 BF2201-0098580

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
MNT LA2204-0002160
MNT LB2204-0005200
MNT LC2204-0014600
MNT LM2204-0016600
MNT LC2204-0014600
MNT LE2204-0021800


RURKI DYSTRYBUCYJNE

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
RDS RA12/RA14/RA22/RA34-402415-0026120
RDS RA12/RA14/RA22/RA34-502415-0027120
RDS RA12/RA14/RA22/RA34-602415-0028120
   
RDS RB31/RB47/RB60-402415-0019120
RDS RB31/RB47/RB60-502415-0020120
RDS RB31/RB47/RB60-602415-0021120
RDS RB31/RB47/RB60-702415-0022120
RDS RB31/RB47/RB60-802415-0023120
RDS RB31/RB47/RB60-902415-0024120
RDS RB31/RB47/RB60-1002415-0025120
   
RDS RC110/RC170-402415-0002160
RDS RC110/RC170-502415-0003160
RDS RC110/RC170-602415-0004160
RDS RC110/RC170-702415-0005160
RDS RC110/RC170-802415-0006160
RDS RC110/RC170-902415-0007160
RDS RC110/RC170-1002415-0008160

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
RDS RD235-402415-0029320
RDS RD235-502415-0030320
RDS RD235-602415-0031320
RDS RD235-702415-0032320
RDS RD235-802415-0033320
RDS RD235-902415-0034320
RDS RD235-1002415-0035320
RDS RD235-1102415-0036320
RDS RD235-1202415-0037320
RDS RD235-1302415-0038320
RDS RD235-1402415-0039320
RDS RD235-1502415-0040320


ŚRUBUNKI GWINTOWANE

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
CTH 2”2403-0035120
CTH 5/4”2403-002965
CTH 1”2403-002655
CTH 3/4”2403-002345

OznacznieOpis
CTHśrubunek gwintowany

ŚRUBUNKI DO WSPAWANIA

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
CWD 2”2403-0017120
CWD 5/4”2403-001165
CWD 1”2403-000855
CWD 3/4”2403-000545

OznacznieOpis
CWDśrubunek do wspawania

 

Sugerowana cena z rabatem na początek współpracy:
Suggested startup price with discount:

nr kat. *P* netto PLN